KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12332066
nr 1233 2066
Akvarell
1800-tal, Grand Tour souvenir, "Catacombe in Roma", 22x31
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:23:44
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)